V. ALAPFOKÚ SZANYI IRMA ZONGORAVERSENY – program + próbarend

A verseny szervezője
Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI és a Tálos Edit Alapítvány

A zsűri tagjai
Hegyes Ádám – zongoraművész
A Fóti Zeneiskola tanára, a Bayerische Philharmonie zongoristája

Peresztegi Nagy Istvánné – zongoratanár
A Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI nyugalmazott zongoratanára

Dr. Zsigmond Zoltán – zongoraművésza Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Karának tanszékvezető egyetemi tanára

A verseny programja
07:55 – Regisztráció 16.00 óráig folyamatosan, a hangversenytermi zongorák kipróbálása – PRÓBAREND
10:00 – Ünnepélyes megnyitó
10:15 – I. és II. kategória versenye (7+16 fő)
12:00 – III. kategória versenye (13 fő)
13:00 – Ebédszünet, a hangversenytermi zongorák kipróbálása
14:00 – IV. V. kategória versenye (12+8 fő)
16:15 – VI. VII. VIII. kategória versenye (6+5+3 fő)
18.30 – Eredményhirdetés, díjkiosztás, gálahangverseny

A versenyzők névsor szerint, ABC sorrendben adják elő műsorukat.

Résztvevő zeneiskolák

  • Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Bencés Apátság Illyés Gyula Általános Iskola és AMI – Tihany
  • Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Csitáry Emil Művészeti Műhely Alapfokú Művészeti Iskola – Székesfehérvár
  • Devecseri Gárdonyi Géza Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Dunaújvárosi Sándor Frigyes Alapfokú Művészeti Iskola
  • Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola, Alapfokú Művészeti Iskola
  • Móri Pászti Miklós Alapfokú Művészeti Iskola
  • Pápai Bartók Béla Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola
  • Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Kisfaludy Sándor Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola – Sümeg
  • Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI
  • Szekszárdi Garay János Általános Iskola és AMI Liszt Ferenc Zeneiskolája
  • Tapolcai Járdányi Pál Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
  • Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola – Várpalota
  • Tinódi Lantos Sebestyén Református Általános Iskola és AMI – Enying
  • Wesley-Da Capo Alapfokú Művészeti Iskola – Dunaújváros
  • Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Csermák Antal Zeneiskola
  • Violin Alapfokú Művészeti Iskola – Dunaújváros