Parse error: syntax error, unexpected '[' in /nfsmnt/hosting2_1/8/6/8600a599-2f9b-4c1a-a561-f9c748b7e825/hermannzenesuli.hu/web/wp-content/mu-plugins/lettori.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /nfsmnt/hosting2_1/8/6/8600a599-2f9b-4c1a-a561-f9c748b7e825/hermannzenesuli.hu/web/wp-content/mu-plugins/levengood.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183
Zeneiskolai jelentkezés eredménye, beiratkozási információk!

máj 30

Zeneiskolai jelentkezés eredménye, beiratkozási információk!

Tisztelt Szülők!

Köszönjük, hogy megtisztelték iskolánkat az 2014/2015-ös tanévre szóló alkalmassági felmérésen való jelenlétükkel.

Adatvédelmi okok miatt az alkalmassági meghallgatás eredménye az iskola aulájában tekinthető meg. Kérjük Önöket, hogy a mellérendelt szakot is kísérjék figyelemmel, mert esetenként a választott főtárgy (hangszer) helyett másik szakra tudjuk felvenni gyermeküket. A várólistára beosztott gyermekek szaktanári felmérés, illetve főként férőhely hiányában kerültek elbírálásra. Döntéseinket az alábbi szempontok alapján mérlegeltük, azaz előnyben részesítettük az alábbiakban felsorolt esetekben jelentkezett gyermekeket.

  1. Átvétel, (pl.: másik városból költöznek Székesfehérvárra) – azaz megkezdett Zeneiskolai tanulmányai vannak.
  2. Intézményünkben már megkezdte tanulmányait pl.: szolfézs előkészítő osztályban.

Amennyiben a várólistán szereplő gyermekeket fel tudjuk venni iskolánkba, abban az esetben értesítést küldünk.

A beiratkozás időpontja:

 

2014. június 25-26. 14.00-18.00 óra között

 

A beiratkozáson a gyermeknek már nem kell jelen lennie. Kérjük azonban a szülőt, hogy gyermeke diákigazolványát és TAJ számát, esetlegesen másik művészeti iskolában kiállított bizonyítványát vagy annak másolatát hozza magával.